IPv6 Proxy Nedir?

Bu adresin ne olduğunu merak eden kullanıcılar için bilgilendirme yapmak istedik. Anlatımı karmaşık olsa da sizler için en sade dille bu durumu açıklamaya çalışacağız. Son zamanlarda çok sık duyulan ve çok fazla ilgi gören IPv6 Proxy anlam olarak bir çok kişi tarafından bilinmemektedir. Anlamak isteyenler ise teknik bilgi sahibi değildir.  Kullanıcı kişilerin yazdığı her şey, vermiş olduğu her komut çalışma sisteminde sayılara dönüşmektedir. İnternete bağlanan cihazların kullanmış olduğu adresin karşılığı olarak da rakamlar ifade edilebilmektedir. Adres karışıklıklarına neden olmamak için ise her IP adresinin farklı olması şarttır. Farklı numaralandırmalara imkan sunan sistem, internet protokolü ismiyle kullanıcılara kendini tanıtıyor. Yeni nesil olarak bilinen IPv6 internet protokolü olmadan önce kullanılan protokol IP adresi ise IPv4 idi.  Bu internet protokolü IPv6’nın bir alt modeli denebilir.

IPv6 olarak size sunduğumuz hizmette, tarafınıza “her portundan bir IPv6 çıkışı olacak şekilde programlanmış IP:PORT dizisi verilmektedir.
219.22.88.xx:4556 Şeklinde tanımlanmış bir IPv4 ve Port dizisi, sizin IPv6 ile internete bağlanmanızı sağlayacaktır. IP adresiniz, aşağıdaki şekilde görüntülenecektir.

21DA:00D3:0000:2F3B:02AA:00FF:FE28:9C5A

Bilgilendirme detaylı anlatımına ulaşmak için tıklayınız.

Proxylerin Fiyatları Nelerdir?

IPv6 Proxy olarak bilinen yurtdışında ise 0,45 USD ve 1,5 USD aralıklarında bulunabilmektedir. Ülkemizde ise 2 -15 TL aralığında fiyat değişiklikleri ile satışa sunulmaktadır. Proxy Sepeti, fiyat konusunda size yardımcı oluyor.  Ülkemizde maliyet olarak bütçeyi sarsacak fiyatlara ulaşmış olan IPv6 Proxy fiyatları, Türkiye’de TL ile satın alınabilmesini sağlıyor. Yalnızca 0,27 TL’den başlayan fiyatlarla imkan sunarak bütçenizi sarsmıyoruz.Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ProxySepeti Kapanıyor.

Sizlere aylardir hizmet vermekten mutluluk duyan ekibimiz adina, bu duyuruyu uzuntu ile yazmaktayiz. IP satisinda gerekli olan yasal prosedurler icin, bir suredir vermis oldugumuz ugraslar sonuc vermedi. Bu prosedurleri asamadigimiz icin, IP satislarimizi sonlandirmak durumunda kaliyoruz.

Proxylerinizin suresi doldugunda otomatik olarak kapanacak ve tekrar uzatilmayacaktir.

Whatsapp ile destek hattimiz, bu surecte kapalidir.