1 Mayıs 2019 Özel Çekilişi

Merhaba değerli Proxy Sepeti kullanıcıları;1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı’nda, sizleri unutmadık. Web emekçilerine özel bir çekiliş gerçekleştirmek istedik. r10.net Adlı webmaster forumunda, siz değerli kullanıcılarımıza özel bir çekiliş düzenledik. Çekilişimize katılmak için r10.net üzerindeki ilgili konumuza “katılıyorum” yazmanız yeterlidir. İlgili çekiliş konusu : https://www.r10.net/r10-cekilis-amp-odul/2034240-proxysepeti-nden-2-kisiye-1-aylik-50-adet-ipv6-proxy-cekilis.html Tüm emekçi çalışma arkadaşlarımızın ve siz değerli müşterilerimizin 1 Mayıs…

IPv4 ve IPv6 Arasındaki Farklar Nelerdir ?

IPv6 Proxy Nedir? Bu adresin ne olduğunu merak eden kullanıcılar için bilgilendirme yapmak istedik. Anlatımı karmaşık olsa da sizler için en sade dille bu durumu açıklamaya çalışacağız. Son zamanlarda çok sık duyulan ve çok fazla ilgi gören IPv6 Proxy anlam olarak bir çok kişi tarafından bilinmemektedir. Anlamak isteyenler ise teknik bilgi sahibi değildir.  Kullanıcı kişilerin…

Bilgisayara Proxy Tanımlama

Merhaba değerli Proxy Sepeti kullanıcıları;Bu yazımızda, satın aldığınız proxy’leri bilgisayarınıza nasıl tanımlayıp internette gezintiye çıkabileceğinizi anlatacağız. Proxy Sepeti’nden IPv6 Proxy satın aldığınızda, bir txt dosyasında size iletilen IP:PORT:KULLANICIADI:ŞİFRE’nizi indirebilirsiniz. Internet Explorer’ı açıyoruz. Sağ üstte ayarlar butonuna basarak İnternet Seçenekleri bölümünü seçiyoruz. İnternet Seçenekleri üst bölümünde bulunan Bağlantılar sekmesine tıklıyoruz. Bağlantılar sekmesinde bulunan Yerel Ağ Ayarları…

Instafly Proxy Ekleme

Merhaba değerli Proxy Sepeti kullanıcıları;Bu yazımızda, bize en çok sorulan sorulardan biri olan “Instafly’a proxy nasıl eklerim ?” sorusunu yanıtlayacağız. Adım adım, resimli anlatım şeklinde bir yazı olacak, haydi başlayalım. Birçok instagram hesabı yönetiyorum, hepsine ayrı proxy mi tanımlayacağım ?– Evet, tüm hesaplarınıza ayrı proxy tanımlamanız gerekli. Bu sayede, bir bilgisayar kullanarak, ayrı IP’lerden giriş…

1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by

İnstafly Kullanıcılarının Spam Algılanma Sorunu Çözüldü.

Instagram’ın engellemelerine karşı, IP sistemimiz tamamen yenilendi!
Bu süreçte bizlere yardımcı olan tüm arkadaşlarımıza ve sabrınızdan dolayı siz değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürler ederiz.

IP Sistemimizi geliştirirken birçok testler gerçekleştirdik ve Spam sorununun IP kaynaklı kısmını giderdik. Fakat bu güncellemede IP’nin yanı sıra, Otomasyon sistemi kullanan kullanıcıların anormal kullanımı da maalesef ki spam olarak algılandığını keşfettik. Bu konuda çalışmalar gerçekleştirdik ve en iyi ayarları sizler için aşağıda belirttik.

Instafly yada başka bir Instagram hesap geliştirme programı kullanıyorsanız, aşağıdaki ayarlar ile proxylerimizi kullanmanız durumunda Spam riskini azaltırsınız.

Öncelikle Instafly programını muhakkak güncellemeniz gerekli. En güncel halini indirip mevcut klasörlerinizdeki instafly.exe dosyasını yeni indirdiğiniz instafly.exe dosyası ile değiştirmeniz gerekmektedir.

Her bir hesap için ayrı proxy kullanınız. Bu konu ile alakalı Instafly’da ayrı ayrı proxy tanımlama blog yazımızdan yardım alabilirsiniz.

Instafly’ı kullanırken yalnızca takip işlemi yada yalnızca beğenme işlemi yapmamalısınız!

Instagram’ın sizi normal bir kullanıcı olarak algılaması için takip işlemini yaparken aynı zamanda yavaş yavaş beğeni ve hikaye izleme işlemi yapmalısınız.

Aşağıdaki işlemleri, aşağıdaki ayarlar ile uygularsanız, spama yakalanma riskiniz olabildiğince azalacaktır.

ProxySepeti.com proxyleri’ni kullanan müşterilerimizin spama yakalanmamaları için Instafly’da önerdiğimiz ayarlar;

Yukarıdaki ayarlar ile, 24 saatte yaklaşık 700 – 750 takip yapılabilmektedir.